CONNEXION
  • RetourJeux
    • Tests
    • Soluces
    • Previews
    • Sorties
    • Hit Parade
    • Les + attendus
    • Tous les Jeux
  • RetourActu
    • Culture Geek
    • Astuces
    • Réalité Virtuelle
    • Rétrogaming
    • Toutes les actus
  • RetourHigh-Tech
    • Actus JVTECH
    • Bons plans
    • Tutoriels
    • Tests produits High-Tech
    • Guides d'achat High-Tech
    • JVTECH
  • RetourVidéos
    • A la une
    • Gaming Live
    • Vidéos Tests
    • Vidéos Previews
    • Gameplay
    • Trailers
    • Chroniques
    • Replay Web TV
    • Toutes les vidéos
  • RetourForums
    • Hardware PC
    • PS5
    • Switch
    • Xbox Series
    • Overwatch 2
    • FUT 23
    • League of Legends
    • Genshin Impact
    • Tous les Forums
  • PC
  • PS5
  • Xbox Series
  • PS4
  • One
  • Switch
  • Wii U
  • iOS
  • Android
  • MMO
  • RPG
  • FPS
En ce moment Genshin Impact Valhalla Breath of the wild Animal Crossing GTA 5 Red dead 2
Etoile Abonnement RSS
Forum
  • Accueil
  • Actus
  • Tests
  • Vidéos
  • Images
  • Soluces
  • Forum

Sujet : PUBG Mobile Hile 2020 - UC Hilesi 2020

DébutPage précedente
1
Page suivantePage suivante
netflixer netflixer
MP
Niveau 1
16 mai 2020 à 08:00:36

Selam BlogAmca okuyucuları. Bu yazımızda sizlere pubg mobile hile 2020 konusunu sunuyoruz. Size güncel, çalışan aimbot wallhack dahil pubg hilesi vereceğiz. Güncel indirme linki ve detaylıca anlatım aşağıdadır.

Hile Linki: https://blogamca.com/pubg-mobile-hile-2020-ocak-guncel-aimbot-wallhack-hilesi/

PUBG Mobile Hile 2020 Mayıs Anlatım

pubg mobile hile
Arkadaşlar öncelikle telefonunuzdan pubg’yi komple silin kaldırın. Sonra google play’den tekrar indirip kurun. Oyuna giriş yapın kafanıza göre bir haritada 3-5 dakika takılın oynayın ardından çıkış yapın. Ayrıca telefonunuz rootlu olmalı bunu da unutmayın bilmeyenler için söylüyorum.

Anlattığımız adımlar uzun gelebilir biraz ama kesin olarak sonuç alabilmeniz için adım adım anlatacağız.

Rootlu Telefonumuza Aşağıda Verdiğimiz Dosyaları Sırayla İndiriyoruz Hile İçin:

Kullanım – Detaylı Anlatım
GameGuardian’ı kurun, indirilenler içerisinde bulabilirsiniz. Direkt indirme linkinden indirdiğiniz için kurulum izni isteyecektir izin verin.
Host Dosyasını yukarda verdiğimiz linkten indirdiniz, indirilenlerinizde dursun o.
Hile Scripti dosyasını da yukarda verdiğim linkten indirdiniz. O da indirilenlerinizde duruyor.
VPN uygulamasını indirin yukarda onun da linkini verdik. Ve indirilenler kısmınızdan kurulumunu yapın. Direkt indirme linkinden indirdiğiniz için izin isteyecektir, izin verirsiniz.
Bu işlemleri eksiksik olarak yaptıktan sonra indirdiğimiz VPN Host uygulamasını çalıştırıyoruz ve altta SELECT HOST FILE seçeneğine basıyoruz.
Daha sonra yukardan indirdiğiniz Host dosyasını seçiyoruz. Ve vpnin ortasında ki açık-kapalı işareti yeşile dönecek. Yani çalışmaya başlayacak.
Yukardan indirdiğimiz GameGuardian programını açıyoruz. Açtıktan sonra da Pubg Mobile oyunumuzu açıyoruz.
Oyunumuz açıldıgında sol kısımda bulunan GameGuardian’a dönün ve PUBG’yi seçin. Sol kısımda > işaretine tıklayın ve yukarda indirttiğimiz Hile Script dosyasını seçin ardından çalıştır diyin.
Sonra bir şey yapmadan oyuna giriş yapın. Paraşüt ile düştükten hemen sonra game guard simgesine dokunun. GameGuard açıldı şimdi fonksiyonlar kısmına giriş yapın. Fonksiyonlar içerisinde 1.si Sekmeme hilesi dir 1 ve 2 numaralı anteni seçip oyunumuza hileli bir şekilde devam edebilirsiniz.

PUBG Mobile UC Hilesi : https://blogamca.com/pubg-mobile-uc-hilesi-2020/

Evet arkadaşlar pubg mobile hile konusuna çok detaylı bir şekilde değindik. Hiç bir yerde bu kadar detaylı ve gerçek anlatım olmadığı için kesin şekilde anlatmak istedik. BlogAmca.com iyi oyunlar diler.

Message édité le 16 mai 2020 à 08:03:09 par netflixer
DébutPage précedente
1
Page suivantePage suivante
Répondre
Prévisu
?
Victime de harcèlement en ligne : comment réagir ?
Infos 0 connecté(s)

Gestion du forum

Modérateurs : Evilash08, Vortex646, Tomy-Fett, Leirok, ]Faustine[, Latios[JV], Remysangfamy
Contacter les modérateurs - Règles du forum

Sujets à ne pas manquer

• Aucun sujet à ne pas manquer
La vidéo du moment